شنبه, 25 اردیبهشت 1400

فرماندارمیبد لوح سپاس ورزشی گرفت

 


تاریخ ثبت: 1400/01/11

 

باشگاه فرهنگی ورزشی مهربد میبد در لوحی از ثمربخش بودن حسین فلاح فرماندار در امر ایجاد زیرساخت‌های ورزشی تقدیر نمود.  

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، نگارنده در این لوح آورده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

هرآن کس خدمت جانان به جان کرد به گیتی نام خود را جاودان کرد

فرماندار محترم شهرستان میبد جناب آقای حسین فلاح

همواره مایه غرور و فخرآفرین هستند عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری درسنگرهای خدمت به مردم خالصانه و جهاد گونه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند و باید پذیرش غم و شادی و با توکل به قادر بی‌همتا از جان و مال خود گذشته و از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

از اینکه مدتی از عمر پربرکت خویش را درکنف الطاف خاصه الهی درکسوت فرماندار شهرستان میبد به انجام‌وظیفه ثمربخش و مؤثر در این خطه از سرزمین ایران عزیزمان پرداخته‌اید؛ خداوند بزرگ را به حصول این نعمت همواره شاکریم و بسی شایسته است به شکرانه این نعمت و به مصداق کلام زیبای (من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق) به‌پاس همت بلند، جدیت، خلاقیت، نوآوری، اجرای بهینه امور و زحمات مستمر شبانه‌روزی حضرت‌عالی درراستای توسعه و پیشرفت همه‌جانبه شهرستان در تقویت زیربنای زمینه‌های مختلف فرهنگی، عمرانی، علمی، معنوی و ورزشی مراتب خسته نباشید و نهایت سپاس و قدردانی از طرف همه مردم فهیم شهرستان میبد را تقدیم محضر ارزشمندتان کنیم.

خاصه ورزشکاران این شهر هیچ‌گاه خاطرات تلاش‌های بی‌وقفه، پیگیری‌ها و سخت‌کوشی‌های شما در ابعاد مختلف مدیریتی و اجرایی در جوان‌گرایی و تحقق توصیه پدرانه (تحصیل، تهذیب و ورزش) از سوی مقام معظم رهبری به جوانان را از یاد نمی‌برند و امید بر اینکه با تکیه‌بر کوله باری از تجربه گران‌بهای شما در این سال‌ها در روزهای پیش رو نیز از حضور پرشور و حمایت‌های شما بهره‌مند باشند.

رجای واثق داریم که شما و همکاران ارجمندتان تمامی مساعی خود را برای اعتلای هرچه بیشتر این شهر و سعادت و پیشرفت مردمان متدین و خداشناس این شهر به کار بسته و استوارانه در اجرای منویات نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می‌نمایید.

بهروزی، شادکامی و موفقیت روزافزون برای حضرت‌عالی و تمامی مسئولان خدوم و دلسوز این دیار را از خداوند منان مسئلت داریم.

باشگاه فرهنگی ورزشی مهربد میبد

 

 


منبع خبر:   -   36


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group