چهارشنبه, 26 مرداد 1401

۲ پروژه ورزشی با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال در میبد بهره‌برداری شد

 


تاریخ ثبت: 1400/06/27

 

۲ پروژه چمن مصنوعی با اعتبار بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال عصر پنجشنبه با حضوراستاندار یزد، تعدادی از مسئولان استان و شهرستان و جمعی از مردم ورزش دوست و ورزشکار در میبد بهره‌برداری شد.  

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان میبد به نقل از خبرگزاری ایرنا، ۲ پروژه چمن مصنوعی با اعتبار بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال عصر پنجشنبه با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور و امام جمعه میبد، محمدعلی طالبی استاندار یزد، مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان. حسین فلاح فرماندار میبد، علی محمد شیخی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان، زارع رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد و جمعی از مسؤلین استان و شهرستان میبد و ورزشکاران و عموم مردم، افتتاح و به بهره برداری رسید.

زمین چمن مصنوعی روستای رکن آباد که به صورت مشارکتی از محل اعتبارات دهیاری ، شورای اسلامی روستا و اداره ورزش و جوانان با اعتباری حدود ۵۵۰ میلیون تومان و چمن مصنوعی ورزشگاه بزرگ شهدای شهرستان میبد به مساحت ۱۵ هزار متر مربع با اعتبار بالغ بر ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در این آیین مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

استاندار یزد در آیین بهره برداری از این طرح های ورزشی با قدردانی از مشارکت خیران و تعامل آنان با مسئولان در زمینه توسعه فضاهای ورزش گفـت: در سال های اخیر یکی از محورهای عمده فعالیت‌های عمرانی در در زمینه توسعه زیرساخت های ورزشی و افتتاح  و بهره‌برداری از سالن‌ها و زمین‌های چمن در نقاط مختلف شهری و روستایی استان بوده‌است.

محمدعلی طالبی افزود: هم اکنون پروژه های ورزشی متعددی در استان در دست اجراست که در روزهای آتی بهره برداری می شوند و در کنار توسعه زیرساخت های ورزشی ، اقدامات دیگری نیز  در حوزه‌های مختلف عمرانی در حال اجراست که در برخی از این طرح ها خیران نیز مشارکت قابل توجهی دارند.

استاندار یزد با تقدیر از پیگیری های امام جمعه میبد برای  پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ای  در این شهرستان و کل استان، از فرماندار ، خیران ، مدیران ورزشی استان و دست اندرکاران در ساخت مجموعه ورزشی شهدا قدردانی کرد.

امام جمعه میبد نیز در این آیین گفت: هرچه داریم از مردم است، مردمی که پیشگام همه تحولات و پیشرفت‌ها هستند ، در چهل سال گذشته از طرح های کوچک شروع کردیم و مردم ، خیرین ، سرمایه گذاران و جوانان با مشارکت چشمگیر باعث افتخار آفرینی و حرکت در مسیر توسعه در عرصه های مختلف فرهنگی ، علمی و ورزشی شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا اعرافی با قدردانی از مسئولان و مجریان طرح های عمرانی اظهار کرد: میبد و استان یزد باید در همه امور سرآمد باشند و زیرساخت مناسب  ورزشی به خصوص برای دختران و بانوان فراهم شود.

وی یادآور شد : همه ما باید در ترویج ورزش عمومی ، همگانی و قهرمانی تلاش کنیم و انشاءالله با بهره‌برداری زیرساخت‌ها و پروژه‌های ورزشی نیمه تمام ، زمینه برای رشد ورزشی فراهم شود.

 

 


منبع خبر:   -   74


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group