چهارشنبه, 26 مرداد 1401

افتتاح دو زمین چمن ورزشی مدارس درمیبد

 


تاریخ ثبت: 1400/05/19

 

با حضور فرماندارمیبد، بخشدار مرکزی و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و جمعی از مسئولین دو زمین چمن مصنوعی آموزشگاه‌های شهید ماشاءالله محمدی رکن‌آباد و شهید خلیل کارگر شهیدیه با 600 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات دولتی، خیرین و کمک‌های امام‌جمعه افتتاح شد.  

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد و به نقل قول از روابط عمومی فرمانداری میبد، محمدرضا کارگر رئیس آموزش‌وپرورش میبد گفت: زمین چمن مصنوعی مدرسه شهید خلیل کارگر با 200 میلیون تومان اعتبار و شهید ماشاالله محمدی روستای رکن‌آباد با 400 میلیون تومان اعتبار از محل خیری و دولتی در تاریخ 17 مرداد ماه 1400 به بهره‌برداری رسید.

کارگر بابیان اینکه این دو زمین چمن، نخستین فضاهای چمن ورزشی داخل مدارس است افزود: امیدواریم برای ایجاد شورونشاط در بین دانش آموزان مدارس بتوانیم این روند را در مدارس دیگر هم ادامه دهیم.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش‌وپرورش استان هم گفت: این زمین چمن چهل و پنجمین زمین چمن مصنوعی مدارس استان است که در شهرستان میبد افتتاح می‌شود.

خلیلی افزود: هدف از ایجاد زمین چمن‌های مصنوعی در مدارس پسرانه ایجاد نشاط و انگیزه و شادی در بین دانش آموزان است و ان‌شاءالله با حمایتی که خانواده‌ها دارند بعدازظهرها درب مدارس بازخواهد بود تا هم‌خانواده‌ها و هم دانش آموزان بتوانند حداکثر استفاده را از این زمین‌های چمن مصنوعی در داخل مدارس ببرند.

حسین فلاح فرماندارمیبد هم در این مراسم از افتتاح سه پروژه بزرگ ورزشی بعد از سیزده محرم درمیبد خبر داد و گفت: زمین چمن فوتبال مصنوعی شهدا به‌عنوان فنی‌ترین زمین ورزشی استان با 9 میلیارد تومان اعتبار خیری و دولتی بعد از سیزده محرم افتتاح خواهد شد.

فرماندارمیبد افزود: افتتاح سالن ورزشی مصلی بزرگ‌ترین سالن ورزشی استان هم در مرحله نصب کف‌پوش قرار دارد که تا دو هفته آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: سایت تیراندازی هم یکی دیگر از پروژه‌های ورزشی است که به یمن حضور رضا شبانی یکی از ورزشکاران تیراندازی میبد در تیم ملی بعد از سیزده محرم افتتاح خواهد شد.

فرماندارمیبد امر به ورزش را امربه‌معروف خواند و گفت: فراگیری علم و تربیت جسم و روح انسان را در مسیر زندگی هدفمند می‌کند و زیباسازی مدارس و توجه به ورزش و تربیت زیستی و بدنی و ایجاد فضای ورزشی استاندار و ایمن برای دانش آموزان در مدارس منطبق بر سند تحول، آسیب‌های اجتماعی و چاقی را در بین دانش آموزان کمتر می‌کند.

 

 


منبع خبر:   -   83


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group