سه‌شنبه, 24 فروردین 1400

برگزارے ڪلاس داورے سه به دو در شهرستان میبد

 


تاریخ ثبت: 1399/11/12

 

در راستاے ارتقا سطح داورے شهرستان میبد و برنامه هاے آموزشے ڪمیته آموزش هیئت فوتبال میبد و با همڪارے ڪمیته داوران این شهرستان؛، دوره داورے درجه سه به دو در شهرستان میبد برگزار شد .  

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد در این دوره 17 نفر از متقاضیان دریافت ڪارت داورے درجه دو فوتبال ڪلاسهاے تئورے و عملے خود را زیر نظر ڪهورے داور بین المللے و علیرضا جدیدے رئیس ڪمیته داوران استان در تاریخ 10بهمن ماه با موفقیت به پایان رساندند .
▫️مراسم اختتامیه این دوره با حضور زارع رئیس اداره ورزش و جوانان و غفورے دبیر هیئت فوتبال و همچنین عباس نمرودے دبیر ڪمیته داوران استان  در محل سالن ڪنفرانس فرماندارے میبد  برگزار شد و از زحمات ڪهوری مدرس و داور بین المللے فوتبال  تقدیر به عمل آمد . 
▫️شایان ذڪر است  ناظر و نماینده ڪمیته داوران ایران  آقاے احمد صالحے از اصفهان ناظر بر برگزارے این  دوره بود و همچنبن در این  دوره شرڪت ڪنندگانے از مشهد ، ڪرمان  و یزد مهمان هیئت فوتبال شهرستان میبد بودند.

 

 


منبع خبر:   -   81


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group