یکشنبه, 29 اردیبهشت 1398

برگزاری نشست تخصصی روسای هیئت های شهرستان های تابعه در خصوص روز فرهنگ پهلوانی و زورخانه ای

 


تاریخ ثبت: 1397/03/22

 

نشست تخصصی روسای هیئت های شهرستان های تابعه در خصوص هفدهم شوال، روز فرهنگ پهلوانی و زورخانه ای برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان میبد، نشستی با حضور رییس هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان، جناب آقای دکتر محمدرضا مهربانیان، حاج احمد جعفرپور نایب رییس هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان، جناب آقای محمد هاشم روغنی دبیر هیئت، مشاورین عالی رییس هیئت، حجت الاسلام و المسلمین بهره ور و حجت الاسلام و المسلمین هراتی زاده و روسای هیئت های پهلوانی و زورخانه ای شهرستان های تفت، میبد، مهریز، بافق، خاتم، اشکذر و یزد برگزار گردید.

در این جلسه که سه ساعت به طول انجامید، اقدامات فرهنگی و برگزاری جلسات و مسابقات، توسط هیئت های شهرستان های تابعه تا کنون مورد ارزیابی قرار گرفت.
همچنین روند ثبت اطلاعات ورزش کاران و زورخانه ها در سامانه ی ثبت اطلاعات ورزشکاران پهلوانی (WWW.PAHLAVANI-FED.IR) مورد بررسی قرار گرفت و از اهمیت بالای این اقدام سخن گفته شد.
در ابتدا محمد هاشم روغنی ضمن خیر مقدم و قدردانی از فعالیت مدیران فعال، موضوع رتبه بندی و ارتقای رتبه ی هیئت های تابعه را مطرح نمود و عنوان کرد : رتبه بندی هیئت های شهرستان های تابعه از لحاظ عملکردی در حال ارزیابی و پیگیری است و به زودی رتبه بندی ها انجام خواهند شد. 
دکتر محمدرضا مهربانیان، رییس هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان، ضمن خیر مقدم و تبریک بمناسبت فرارسیدن مبلاد کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع) مطرح نمودن پیشنهادات و انتقادات مثبت و سازنده را قدردانی نمود و جوسازی و نقد های منفی علیه هیئت را نشان از قدرت و فعالیت های چشمگیر کادر اجرایی هیئت دانست و بیان کرد که برخی از افراد قصد دارند تا با ایجاد تنش و جوسازی هیئت های شهرستان های تابعه و کادر اجرایی آنها را از این مسیر رو به رشد دور سازند.
وی افزود هیئت های تابعه همچون بازوان قدرتمند هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان هستند و از اعضای حاضر در جلسه خواست تا به حواشی توجه نکنند و همچنان مقتدرانه به فعالیت خود ادامه دهند و تنها هدفشان رساندن نام استان یزد به درجات رفیع کشوری باشد.
دکتر محمد جعفر پور، رییس سازمان لیگ پهلوانی و زورخانه ای کشور و رییس کمیته داوران فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در مورد برگزاری مسابقات قرآن و اذان در گود مقدس و برگزاری جام رمضان برای نخستین بار سخن گفت.
وی همچنین ثبت نام و اطلاعات ورزشکاران و زورخانه ها را در راس تمامی فعالیت ها دانست و عنوان کرد که این مهم برای انجام هرگونه اقدامی برای هر ورزشکار و زورخانه لازم و ضروریست.
همچنین روسای حاضر در این مراسم از شیوه ی مدیریتی علمی و به روز هیئت استان و مدیریت باز و فراگیر، که از تمامی پتانسیل های اجرایی استان استفاده می کند، تقدیر کردند و جهت اجرای قوانین و پیشبرد اهداف ورزش استان یزد اعلام آمادگی نمودند.
در پایان نشست، جناب آقای عزیزالله عباسیان حکم ابلاغ خود را بعنوان مشاور امور خیرین و جذب حامیان ورزشی هیئت استان از دستان رییس هیئت دریافت کرد. 
پس از این نشست اقامه ی نماز جماعت و برپایی ضیافت افطار صورت پذیرفت.
 

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:40


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group